Kontakta oss

Lars Wallberg
Ägare, Krossning
0651-17601, 
lars@branta.se

Fredrik Holmberg
Krossning Norr
0651-17645, 
fredrik.holmberg@branta.se

Anders Skalberg
Krossning Mitt och bioenergi
0651-17602, 
anders@branta.se

Tomas Gustavsson
Krossning Väst
072-710 20 58, 
tomas.gustavsson@branta.se

(Torbjörn Olsson - Gick i pension 2020-04-01)

Grusförsäljning
0651-17606

Vågjour fordonsvågen
0651-17639

Fredrik Persson   
Grus, transporter och området
0651-17640, fredrik.persson@branta.se

Anders Andersson
Trailertransporter
0651-17603

Kim Wallberg
Labb och täkter
0651-17619, kim@branta.se

Magnus Wallberg
Maskinansvarig
0651-17633, magnus@branta.se

Daniel Säll
Kontor, HR
0651-17608, daniel@branta.se

Ewa Wallberg
Administration 
0651-17609, ewa@branta.se

Christine Uhlén
Administration
0651-17607, christine@branta.se

Christer Andersson
Administration
0651-17610, christer.andersson@branta.se

Har du någon fundering så kan du också kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan:

Adress

Wallbergs Åkeri i Hennan AB
Bränta Färilavägen 43
827 94 Ljusdal