Kontakta oss

Lars Wallberg
Ägare
Krossning
0651-17601

lars@branta.se

Anders Skalberg
Krossning och bioenergi
0651-17602

anders@branta.se

Torbjörn Olsson
Grus, mark och transporter
0651-17610

torbjorn@branta.se

Grusförsäljning
0651-17606

Fredrik Persson
Området
0651-17640
fredrik.persson@branta.se

Kim Wallberg
Labb och täkter
0651-17619
kim@branta.se

Daniel Säll
Kontor, HR
0651-17608
daniel@branta.se

Ewa Wallberg
Administration 
0651-17609
ewa@branta.se

Christine Uhlén
Administration
0651-17607
christine@branta.se

Anders Andersson
Trailertransporter
0651-17603

Magnus Wallberg
Maskinansvarig
0651-17633
magnus@branta.se

Har du någon fundering så kan du också kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan:

Adress

Wallbergs Åkeri i Hennan AB
Bränta Färilavägen 43
827 94 Ljusdal